Ankara Reklam Tabela

Işıklı Işıksız Tabela Işıklı tabela tanımı genel bir katagoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan, günümüze kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar.Ama ışıklı tabela denince en fazla akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Bu tabelaların, içinde alüminyum ya dademir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil bulunur.Ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) ya da polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur.Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır. En son olarakta, tabelayı yapmış olduğumuz müşterimizin isteğine göre, işletmesinin logo ve yazılarını,folyo kesim yazı veya dijital baskı uygulama yaparak, tabelanın üretim safhasını bitirmiş oluruz.

ANKARA Işıksız Reklam Tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir.

Küçük veya büyük ölçekli bütün firmaların kullanmış olduğu standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en önemli fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır.

Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir.ANKARA Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin bir şekilde görülemezler.


TABELA ÖRNEKLERİMİZE BAKMAK İÇİN TIKLAYIN, İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabela 'nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

Ankarada hizmet veren firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda tasarım ekibimiz tarafından çizilen totem tabela örneği tekrar tasarım ekibimiz tarafından 3D olarak düzenlenip size sunulur.


Onaylanan tabela tasarımı vakit kaybetmeden Altölyemizde hazırlanmaya başlar, Sonrasında hazırlanan Tabela projesi araçlarımıza yüklenerek montaj yapılacak alana getirilir ve montajı tamamlanır. 3 aşamalı bu sistem sayesinde problemsiz olarak proje tamamlanır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.

Ankara Tabela Reklam

tabela nasıl yapılır
tabela fiyatları

tabela Reklam Ankara

Reklam tabela

Tabela maliyeti

  HEMEN ARA   WHATSAPP