312 Reklam ankara tabela folyo

Biz kim miyiz?

Yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile reklam sektöründe çıtayı her geçen gün bir üst seviyeye taşımak firmamızın vizyonudur. Referanslarımız ve imza attığımız projeler karar aşamasında size yardımcı olacaktır.

Tarafımızdan talep etmiş olduğunuz tasarım, üretim ve montaj işleri için güvenebileceğiniz yerdeyiz...Outdoor reklam Hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamlara açık hava reklamcılığının ürünleri Açık hava reklamcılığı hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilir. Bina giydirmeden otobüs duraklarında gördüğünüz afişlere kadar geniş bir alanda uygulanan açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda varlık gösterir hale gelmiştir. Açık hava reklamları uygun şartlarda uygulanmadıkları zaman hem firmanın imajını hem de şehrin çehresini olumsuz olarak etkileyebilir. Halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda pek çok firmanın rekabet içerisinde gerçekleştirdiği açık hava reklamcılığında bir adım öne çıkmak için yaratıcı fikirler sunmak gerekiyo. Biz 312Reklam olarak bunu başarabileceğimize inanıyoruz.

Pazarlama stratejileri içerisinde yer alan en önemli unsurdur Tanıtım, firmalardan tüketiciye doğru akan bir iletiler ve mesajlar bütünüdür. Bu alan bir kitle iletişim aracıdır. Tanıtım ile tüketiciler doğru bilgilendirilmeye ve satın almaya ikna edilmeye çalışılır. Tüketiciye verilen reklam mesajlarında ürünler mallar, hizmetler, vaatler, ödüller ve problemlere çözümler vardır. Tanıtım, diğer pazarlama yöntemleri ile firmaların belirlediği pazarlama stratejisi doğrultusunda saptanan satış hedeflerine ulaşmak için uyumlu olarak çalışır.

Etkili reklam kampanyaları, marka ve potansiyel müşteri/kullanıcı arasındaki bağı güçlendirip bu kişilerin sadık müşterilere dönüşmelerini sağlayan reklam çalışmalarıdır. Bir reklam kampanyasının etkili olabilmesi için birbirinden farklı ama bağlamsal açıdan uyumlu birçok niteliğin bir araya gelmesi gerekir. İçerik oluşturma, sunum ve tasarım bu niteliklerin en önemlileridir. Bunların hepsini harmanlayıp etkili reklam kampanyası oluşturabilmek oldukça sıkıntılı ve zorlayıcı bir süreçtir. Her şeyden önemlisi yaratıcı olma ve analitik düşünme gibi beceriler gerektirir.
  HEMEN ARA   WHATSAPP