Matbaa

Broşürler, kartvizitler, posterler veya diğer pazarlama materyalleri için pazardaysanız, mükemmel tasarım, renk düzeni, kopya ve düzen ile gelmeniz gerektiğini zaten biliyorsunuzdur. Ancak, bu kutuların tümünü işaretledikten sonra bile, yapılması gereken diğer önemli bir karar daha vardır: Dijital baskı ve ofset baskı arasında seçim yapma. Bu yazımızda, iki yazdırma tekniği arasındaki farklılıkları ele alacağız ve avantajlarının ve dezavantajlarının neye benzediğini göstereceğiz. Ayrıca, projeniz için en iyi süreci seçerken kararınızı etkiemesi gereken faktörleri de listeleyeceğiz. Ve doğal olarak, bazı örneklere bakacağız, böylece hem dijital hem de ofset baskıda en iyi hissi elde edersiniz.

Üstün, güvenilir görüntü kalitesi. Çizgiler veya lekeler olmadan temiz, farklı türde ve resimler için ofset baskıya güvenin Renklerin doğruluğunu ve tasarımdaki dengesini ifade eden daha iyi renk kalitesi. Ofset baskı, her bir iş için özel renk mürekkepleri karıştırabileceğinden, doğal olarak renkleri ortaya çıkarır. Hemen hemen her türlü malzeme üzerinde eşit derecede iyi çalışır. Büyük hacimli işler için, daha düşük birim maliyet. Ofset işi başlatmak için çok masraflıdır. Çokça zamana ve paraya maal olan görüntü levhalarını yaptırmak zorundasınız. Bu levhalar adetten bağımsız olarak fiyatlandırılması sebebiyle adetin fazla olması halinde birim maliyet çok azalmaktadır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
Matbaa, broşür ,Ankara Kartvizit,Ankara Katalog , Kurumsal Kimlik,Ankara Matbaa
  HEMEN ARA   WHATSAPP