Branda Germe Tabela

Branda germe tabela ürünümüzü, profesyonel dijital baskı makinelerimiz ile ithal branda üzerine basarak, aluminyum çelik veya benzeri metal iskelet profilden oluşturulmuş şaseye dört bir yandan gerdirme yöntemi ile sabitleyerek üretiyoruz. Günümüzde reklam ve tanıtım sektöründe en çok dikkat çeken ve uygulama alanı olan en geniş yelpazeye sahip tabelalar arasındadır. Ebat olarak devasa büyüklüklere ulaşabilen boyutları ile uygulandığı her yerde kolaylıkla fark edilebilmekte ve görünmektedir. Branda Germe tabela sistemleri özellikle büyük küçük farketmeksizin bir çok firma tarafından tercih edilmektedir.

Branda Tabela ürünümüzün kullanım alanları sadece Tanıtım, reklam veya ürün sunumu ile sınırlı değildir. Otellerde, restoranlarda, yollarda, yollarda, caddelerde, apartman duvar reklamlarında, sokaklarda bilgilendirme ve yönlendirme amacı ile de kullanılabilmektedir. Germe tabela sistemleri vinil ismi ile bilinen ithal dış mekan branda kumaşından üretilmektedir. İthal vinil branda malzemesinin ölçülerinize uygun hazırlanmış metal kasa üzerine değişik metotlarda kaplanması ve gerdirilmesi işlemi ile üretilir. Germe işlemlerinden en çok kullanılanı zımba ve aparatlı germe yöntemidir. Aparatlı germe tekniği; alüminyum alaşımlı aparatların kullanılması ile gerçekleştirilir. Son derece güvenli ve yıllarca zarar görmeyecek sağlamlıkta bir yöntemdir. Zımba ile germe tekniğine kıyasla daha zahmetli ve maliyetlidir. Zımba ile germe tekniği; vinil brandanın metal kasaya sıkı bir şekilde gerilmesinden sonra kasa ile vinil brandanın zımba ile birleştirilmesi ile oluşur. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken detay, zımba ve kasanın kaliteli ve sağlam malzemelerden oluşmasıdır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
Branda Germe, ankara Branda germe tabela
  HEMEN ARA   WHATSAPP