Branda Germe Totem

Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar. Branda Germe (Vinil) malzeme olarak PVC türündedir ve organik bileşikli bir malzemedir. Yapı olarak da dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır şekildedir. Branda Germe bir çok alanda da kullanılabilir. Bu alanlara örnek olarak Tanıtım veya reklam amaçlı afişbaskı , pankart baskı çalışmaları, Atatürk posterleri, duvar kaplama – dekorasyon, totem baskısı, cephe, bina germe vinil dijital baskı, billboard baskısı, ışıklı tabela branda baskısı, fuar stand baskısı gösterilebilir. gösterilebilir.

Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda'nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir. Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir. Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Vinil üzerine istediğiniz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
Branda Germe Totem,Ankara Branda Germe Totem
  HEMEN ARA   WHATSAPP