Matbaa

İşaret olarak veya çeşitli amaçlarla kullanılan küçük bayrak. Mühendislerin, haritacıların kullandığı renkli belirtme sırığı. Mızrak ucuna takılan küçük bayrak. İki veya üç köşeli, küçük boyutlu bayrak. Mızrak ve süngü ucuna takılan, gemi direğine çekilen ince bayrak.

Bir milletin, belli bir topluluğun veya bir kuruluşun simgesi olarak kullanılan, renk ve biçimle özelleştirilmiş, genellikle dikdörtgen biçiminde kumaş, sancak Örnek: Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır / Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Öncü Örnek: Yeni bir sanat kuşağının bayrağıydı Simge, sembol Baklagil çiçeklerinde diğerlerinden daha üstte bulunan, daha büyük olan ve çoğunlukla başka bir renkte ve yuvarlakça olan taç yaprağı. Gerektiğinde indirilip kaldırılan, açılıp kapatılan kol Örnek: Yoldan, bayrağı açık bir taksi çevirdiler. Hisse senedi teknik analizinde kullanılan fiyat grafiklerinde, büyük bir düşüş veya artış sonrası fiyatların kararlı bir biçimde aynı oranlarda dalgalandığını gösteren şekil. Bir ulusun, bir topluluğun veya örgütün simgesi olarak kullanılan, belli bir rengi ve biçimi olan, genellikle dikdörtgen biçiminde kumaş. Devletin belirli alametlerini havi ve belirli renklerde kare veya dikdörtgen şeklinde yapılmış olan bez. Sancak, alem. Çekme ağlarında ağız açıklığını sağlamak amacıyla torba ağın önüne yerleştirilen konik biçimli, mantar ve kurşun yakada ayrı ayrı bulunmakta olup elle örülerek veya hazır ağlardan kesilerek çıkartılan ağ parçası.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
Flama,Bayrak, Stand ,Ankara Bayakçı,Ankara yelken bayrak , Masa bayrağı,Ankara Bayrak
  HEMEN ARA   WHATSAPP
Ankara web tasarım web tasarım ankara mali müşavir ankara ankara muhasebe