Folyo Baskı

Folyo baskı, arka tarafı yapışkanlı mat ya da parlak kağıt üzerine yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılan bir malzemedir. Folyo tanıtım ve reklam alanında çoğunlukla kullanılan malzemelerdendir. İstenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak kolaylıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından pek çok alternatife sahip olan pvc folyoyu dekorunuza ve tasarımınıza uyan her şekilde bulabilmeniz mümkündür.

Normal Folyo Normal folyolar tabelalarda ve cam vitrinlerde, cephelerde ve yönlendirmelerde kullanılır. Cast Folyo Cast Folyolar girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve özellikle araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine özel laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü olur. Şeffaf Folyo Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır içeriden yapıştırılır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
  HEMEN ARA   WHATSAPP