Sticker Baskı

Ticarette en önemli nokta akılda kalmaktır. Broşürler, el ilanları ve diğer reklam materyalleri bir bakıma hep bunun içindir. Stickerlar da diğer reklam araçları gibi firmanın tanıtımını yaparlar ama onlardan bazı farklılıklarla ayrılırlar. Diğer reklam araçlarında ürünler, kampanyalar ya da hizmetler hakkında bilgiler verilirken dijital sticker yaptırmada amaç, markanın akılda kalması ve ihtiyaç anında kolayca ulaşılmasıdır. Müşterinin sürekli gözünün önünde, aklının bir köşesinde olmanızı sağlayan sticker baskılar, aynı zamanda güven duyulan kaliteli bir marka imajı çizmenizi sağlar. Ürünün veya hizmetin kalitesi kadar önemli olan akılda kalıcılık ve güven duyulurluk için reklam araçlarının kalitesi de önemlidir. Firmanızın logosunu, adını, iletişim bilgilerini ya da sloganını taşıyan dijital stickerlar ile sürekli olarak müşteriye kendinizi hatırlatır, bir zaman sonra algıda seçicilik kazanmasını sağlarsınız. Faaliyet yürüttüğünüz alanda oluşacak bir ihtiyaçta da akla gelen ilk isim olarak avantaj elde edersiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, doğalgaz kombisi, apartman kapısı, otomobil camı, kahve makinesi gibi yüzeylere yapıştırılan sticker-etiket reklamlar ile daima potansiyel müşterinin markanızı görmesini sağlar, akılda kalıcı bir etki yaratmış olursunuz. Yapıştırılan yüzeyden çıkarılması biraz zor olduğu için stickerları sık sık değiştirme şansınız bulunmaz. Bu sebepten tasarımını iyi yapmalı ve kaliteli malzeme kullanmaya özen göstermelisiniz. Firmanızla bütünleşmiş bir renk ve slogan oldukça etkili bir reklam yöntemi olacaktır. Seçilecek renk ise dikkat çekmeli, diğer stickerlardan öne çıkmanızı sağlamalı. Unutmayın ki rakipleriniz de sticker reklam yöntemini kullanacaktır. Dijital sticker baskı genellikle kuşe kağıtlara yapılır. Normal kağıtlardan bir nebze daha dayanıklı oldukları ve görsel tasarımı daha iyi yansıttıkları için tercih edilirler. Ancak yine de dış mekanlarda yıpranmaları kaçınılmazdır. Bunun için iç mekanlarda arkası yapışkanlı, dış mekanlarda da ön yüzeyi yapışkanlı sticker örnekleri kullanmanız daha akıllıca olur. Yani ne kadar küçük ve basit görünürse görünsün sticker tasarımı dikkat ister.

Sticker yapımı özellikle promosyon ve kurumsal kimlik çalışmaları için büyük bir önem taşır. Etkili ve hızlı yayılan bir promosyon aracı olan sticker çeşitleri eğer gerçekten dikkat çekici ve kaliteli tasarımlara sahip olurlarsa hedef kitlenin ilgisini kolayca çekebilirler. Sticker yapımı temel baskılar gibi iki aşamalı bir süreçtir. Tasarım ve baskı olarak iki ana kola ayrılan süreçte baskı tekniği, kullanılan malzeme kalitesi, renk seçimi gibi önemli unsurlar kaliteyi belirler. Baskıların kaliteli olabilmesi için özellikle dikkat edilmesi gereken noktaları bilmek ve tasarımları buna göre şekillendirmek önemlidir.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
  HEMEN ARA   WHATSAPP