Ic Mekan Baskı

İçmekan Reklam, kitleye ulaşması istenen mesajın en uygun biçimde ulaşmasını amaçlayan içmekanlarda kullanılan reklamların tümüne denir. Tanıtım standları, alüminyum çerçeveler, broşur tutucular ve bunun gibi ürünler içmekan reklam araçlarıdır.

İçmekan Dijital Baskı, kapalı alanlarda ve iç mekanlarda kullanılan baskı türüdür. Fotoğraf kalitesinde, detayların net görülebileceği baskılarda tercih edilmektedir. Poster, Afiş, Fotoğraf Baskısı gibi baskılar, ürünleri tanıtan baskılar, yakından görülebilen baskılar içmekan dijital makineleri ile yapılan baskılardan elde edilmektedir. Yüksek kalitede görselin yüksek çözünürlüklü dijital baskı makinelerinden baskılarının alınması sonucunda, yakın mesafeden detayların hatasız görülebileceği baskılar yapılabilmektedir.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti 312Reklam farkıyla alabilirsiniz.
  HEMEN ARA   WHATSAPP